Warsaw Taxi – Serwis dla Grup

Współpraca z Warsaw Taxi

Jeśli chodzi o organizację podróży służbowych – Warsaw Taxi jest jedną z najbardziej zaufanych firm transportowych w Polsce.

Warsaw Taxi specjalizuje się w zapewnieniu realizacji szczególnych potrzeb dzisiejszych uczestników podróży biznesowych. Każda firma jest inna i zdajemy sobie sprawę, że personalizacja usług jest tym, co nas wyróżnia. Oferujemy niezawodne usługi door-to-door do hoteli, Centrów Konferencyjnych, a także do innych lokalizacji w miastach oraz na terenie całej Polski.

 

 

Podróżujesz po Polsce?
Za pośrednictwem naszej sieci partnerskiej , Warsaw Taxi zapewnia wyjątkowe  stawki dla klientów w skali całego kraju. Nasi partnerzy oferują wyszkolonych do obsługi VIP-ów szoferów, wysoki poziom kultury osobistej , nowe auta,  są w pełni ubezpieczeni oraz posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i licencje.

Warsaw Taxi – USŁUGI KLUCZOWE :
Program korporacyjny
Lotniskowe Transfery
Wycieczki turystyczne
Wynajem aut na godziny
Obsługa w całej Polsce (kierowcy, tłumacze, przewodnicy)
Niestandardowe płatności
24-7 rezerwacje on-line

Wyobraź sobie, że współpracujesz z jedną firmą, aby obsłużyć wszystkie Twoje podróże służbowe w Polsce. Warsaw Taxi może zapewnić transport w każdym polskim mieście, ze stałą  ceną gwarantowaną przez naszego partnera.

Korzyści z pracy z firmą Warsaw Taxi

W obecnej złożonej sytuacji ekonomicznej , Warsaw Taxi nie straciło kontaktu z rzeczywistością współczesnego planowania spotkań, dlatego kładziemy duży nacisk na opłacalne programy. Zapewniamy, że Warsaw Taxi będzie działać w ramach budżetów klientów aby zaprojektować doskonały program, długo zapamiętany przez klientów i uczestników. Nasza siła tkwi w naszym doświadczeniu , a także w umiejętności profesjonalnego wykonywania programów naszych klientów.

 

 

Jeden kontakt i jedna płatność, tak aby wszystkie szczegóły były proste .
Znajomość najlepszych lokalnych miejsc, usług transportowych i innych wydarzeń.
Bieżące relacje z wykonawcami w celu uzyskania najlepszej jakości usług i negocjacja cen.
Kreatywne pomysły na lokalizacje i wydarzenia „poza biurem”, budowanie zespołów, wycieczki, imprezy sportowe, zajęcia rekreacyjne i restauracje.
Bezpośredni kontakt i doświadczenie we współpracy z nowymi, ekskluzywnymi i unikalnymi wycieczkami i restauracjami.
24-7  Meet & Greet – programy przyjazdu i wyjazdu, transfery grupowe i usługi szoferskie.
24-7 transport na miejsce konferencji i organizowanych wydarzeń.