Warszawa Taxi

We will take you Wherever you want

Warsaw Taxi. Map of Poland.

Zapewniamy limuzyny (1-3 pasażerów), miniVan (4-6 pasażerów), minibusy (maksymalnie 24 pasażerów) i autobusy dla większej liczby osób.

Warsaw Taxi organizuje usługi transportowo-logistyczne dla konferencji i spotkań w całej Polsce.
Warsaw Taxi przyjmuje płatności zbiorowe przelewem bankowym po wykonaniu usługi i współpracuje z wieloma firmami na zasadzie bezgotówkowej.

Warsaw Taxi. We accept credit cards.

Witamy

Warszawa Taxi

Warsaw Taxi gwarantuje i zapewnia uczciwe oraz rzetelne usługi taksówkowe do i z Lotnisko Chopina w Warszawie  oraz Lotnisko Warszawa Modlin.

Warszawa Lotnisko Chopina Taxi oraz Lotnisko Modlin Taxi

Nasz kierowca spotka się z Państwem i przywita w strefie przylotów na lotnisku. Warsaw Taxi oferuje stałe ceny za transfer – niezależnie od tego, czy jest to odbiór z lotniska, czy z innej lokalizacji. Warsaw Taxi zapewnia transport 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu do i z lotniska Chopina w Warszawie i z lotniska Warszawa Modlin .

Nasze ceny pozostają stałe, nie ma ukrytych kosztów, a nasi klienci mają zagwarantowaną jakości usług. Korzystając z naszej usługi rezerwacji przez Internet , możesz być pewien, że kierowca powita Cię w hali przylotów. Kierowca Warsaw Taxi przyjeżdża na lotnisko 10 minut przed wylądowaniem samolotu i będzie czekał na ciebie w hali przylotów. Będzie  trzymał tablicę z Twoim imieniem.

Proszę pytać o ofertę. Oferujemy samochody typu executive (bez oznaczeń taxi), limuzyny, minivany oraz autobusy –  z i na Lotnisko Chopina w Warszawie i Lotnisko Warszawa Modlin. Oferujemy również usługi szoferskie (wynajem aut na godziny). Wycieczki z przewodnikiem po Polsce . Angielskojęzyczni kierowcy.

Payment by 

Our

Luxury fleet